KONST / Litografier / Färglitografi 12699024
nr 1269 9024
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 325/360. Motivet: ca 37x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:04:55
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson